Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácii

Giger® DM

Liečebný prístroj Giger® DM predstavuje novú metódu ošetrovania problémov kĺbov a chrbta, artrózy, porúch krvného obehu a tiež neurologických chorôb a zranení.

Ide o pohybový systém s mnohými výhodami:

- Umožňuje klientom hýbať aktívne a pasívne celým telom v takmer beztiažovom stave, klient pri terapii leží.

- Prístroj umožňuje pohybovú terapiu výraznej intenzity za ideálnych terapeutických podmienok. Táto terapia presahuje rámec doterajších terapeutických systémov, to znamená, že liečba môže byť úspešná v prípadoch, kde konvenčné metódy nevykázali zlepšenie.

- Pri diagnostike pacient leží, čo umožňuje kontrolu voľne sa pohybujúceho kolena alebo bedrového kĺbu, ale taktiež kontrolu svalov a obehového systému pri uvoľnenej chrbtici.

- Vyšetrenie je bezbolestné, za súvislého aktívneho a pasívneho pohybu so záťažou i bez nej.

- Pohyby a sily sú harmonické, v dynamickej rovnováhe, symetrické a kontrolované. Strieda sa naťahovanie a rotácia.

- Sily medzi rukami a nohami sú rozdelené podľa zlatého rezu

- Všetky štyri končatiny sú kinematicky prepojené, každý klienti môže vykonávať pohyb ľahko a bez únavy, nezávislo od veku a zdravotného stavu.

- Požadované vychýlenie kĺbov môže byť konkrétne nastavené.

- Záťažový vzorec možno kombinovať, malý točivý pohyb kombinuje s miernym napätím a tlakom. Záťaž môže pochádzať z panvového pásu, alebo z pásu na pleci a je prenesená na chrbát.

Kontaktujte nás