Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácii

Byť hviezdou je teraz také jednoduché ...

Aj TY dokážeš podať pomocnú ruku

 Hviezdny rok 2022 ?

Milí naši priatelia, podporovatelia, sympatizanti aj úplne neznámi,
tohtoročnú kampaň pomoci našim hendikepovaným detičkám sme rozbehli s názvom ✨ZAŽIAR! Buď aj ty za hviezdu.✨
Každé dieťa z nášho centra je pre nás ŽIARIVÁ HVIEZDA, ktorá dennodenne posúva svoje hranice neoblomnou prácou, intenzívnymi tréningami, učením sa nových vecí.
⭐️ Pridaj sa a buď aj ty HVIEZDA našich detí. Posvieť im svojou pomocou na ich neľahkú cestu, pomôž im prekonávať prekážky.
Teraz je ten správny čas, aby sme boli HVIEZDY všetci.???
⭐️ Rok 2022 bude pre naše centrum veľkou skúškou. My sa ale nevzdávame a veríme, že s pomocou dobrých ľudí dokončíme čo sme začali a v lete 2022 odovzdáme deťom nový bezbariérový priestor, kde sa o nich postarajú s láskou a odbornosťou. Covid-19 a šialené zvyšovanie cien stavebných materiálov nám poriadne zamiešal karty, a tak nám na vnútorné vybavenie chýbajú finančné prostriedky. Ide o špeciálne pomôcky pre naše špeciálne deti, preto bez pomoci to zvládneme veľmi ťažko.
Vopred ďakujeme, že ste s nami.
?Možností ako nám pomôcť je veľa, stačí si vybrať ?
?

Venuj 2% z daní Podpor cez ľudia ľudom prispej na transparentný účet prispej na donio Charitatívna reklama

Podporili nás

Ďakujeme našim sponzorom – firmám a nadáciám, vďaka ktorým môžeme naďalej pomáhať deťom, ktoré to potrebujú.

Pomáhame tým, ktorí nás potrebujú najviac – ťažko hendikepovaným deťom a mládeži. Našim cieľom je sprístupniť im nové metódy špeciálnej zdravotnej rehabilitácie, podporné terapie a špeciálno – pedagogickú intervenciu. Pravidelnou a kvalitnou starostlivosťou im zlepšujeme zdravotný stav, skvalitňujeme im život a pripravíme ich lepšie na budúcnosť.

Kontaktujte nás