Imoove®

zariadenie, ktoré dokáže pracovať s celým telom a stimulovať tak viac než 95% svalovej hmoty naraz. Umožňuje fyzioterapeutom analyzovať stav klientovho hlbokého stabilizačného systému a odhaliť poruchy rovnováhy v stoji.

Redcord® – Neurac

ide o unikátne cvičenie v závesnom systéme. Metóda je zameraná na diagnostiku a následnú terapiu pri poruchách funkčných pohybových vzorov. Pomocou systému Redcord vieme odstrániť bolesti, zlepšiť pohybové stereotypy a obnoviť rozsah pohyblivosti v kĺboch.

Recumbent

nízkou teplotou vytvára prekrvenie, ktoré zmierňuje svalové kŕče a stuhnutosť, znižuje svalovú únavu.

Motomed

rehabilitačný prístroj k precvičovaniu horných a dolných končatín oddelene v sede alebo v ľahu.

Giger MD®

špeciálny terapeutický prístroj na efektívnu liečbu poškodenia centrálneho nervového systému /mozgová obrna, spina bifida, parkinson, mŕtvica/

Chodiace pásy

prístroje na zvyšovanie kondície, nácviku chôdze a behu, posilnenie srdca.

Propriomed

terapeuticky pokročilá kmitacia tyč pôsobiaca na centrá CNS, čo sa prejaví zlepšením rovnováhy, svalovej koordinácie a kĺbovej stability. Využíva sa pri bolestiach chrbta, nesprávnom držaní tela, pri svalových dysbalanciách, zlepšuje aktiváciu svalov panvového dna, hlbokého stabilizačného systému, zlepšuje koordináciu po úrazoch, operáciách, urýchľuje proces hojenia.

Posturomed

pracuje na princípe rytmickej stimulácie, čím umožňuje cielene dávkovať tréning. Pomocou vhodne zostavených, napriek tomu však jednoduchých cvikov dosiahnete žiadané stimulácie motorických senzorov.

Vibromasážny stroj

Stimulačné chodníky

Balančné pomôcky

Teragun

Fyziogun

Posilňovacie stroje máme v nasledujúcich pobočkách: